PeterTeljeur
@PeterTeljeur
Netherlands
Joined May 5, 2004
Band History:
Mijn eerste band was "Next" ik was toen 14 jaar.
Dat was een bandje uit Rotterdam-Schiebroek, spelen op oude rommel bestaande uit een oude akoestische gitaar met een goedkoop element er in en dat aangesloten op een stokoude Philips lampen radio...kicken!
Later op mijn 17e mijn eerste serieuze band "Mazuma".
De laatste tijd Mr.Pieter en The Sting.
De laatste acht jaar zat ik met veel plezier bij "Hard To Handle" uit Hoorn waar we langzaam uit elkaar groeiden.
En nu dus bij Dr.Jekyll & Mr.Hyde waar ik samen met Rene Pannekeet de gitaarpartijen invul.
Your influences?
Alle grote gitaristen sinds 1968 hebben op mij in meer of mindere mate invloed gemaakt.
Mijn voorkeur gaat uit naar de rockgitaristen die in de jaren 70 en 80 op het podium stonden,
Vandaag de dag is het steeds moeilijker voor semi-prof live muzikanten om waardering te krijgen, het lijkt soms wel of men alleen nog een beetje wil dansen als er cd's of LP's worden gedraaid. Vroeguh...was er ook veel vaker live muziek op diverse podia waar men naar toe ging.
We leven nu helaas in het DeeJay tijdperk, een paar paar stukken muziek door elkaar schudden en je hebt al een ster status
Equipment used:
Guitars:
Fender 25th Anniversary Strat (American Deluxe )
Fender/Squire Les Paul Goldtop (very rare)
Variax 500
Amps:
Fender HotRod 4x10
Marshall JCM900
Effects:
Retro-Sonic Chorus,Ibanez DL10 delay, Vox Wah en een Blackstar HT-Drive, Rodenberg 808, Keeley Katana Boost
Catering: Heineken
My Music
Artist
Artist
Artist
1 song ·
1 artist