Dark mode
Unikkatili me TBA
PLAY
Unikkatili me TBA
PLAY
1 Top 50
197 Tracks
Jon dal shum nja'do facebook accounts me emer te UniKKatilit.Mos i besoni se vetum 2 accounts jon official,tjeret jon krejt fallc. Offcial Facebook accounts:
Unikkatil Video Drop / 15 Korrik Stadiumi i Prisht
UniKKatili jep intervisten per TV KLAN KOSOVA,POWOW ENT. e ben te munshme ket intervist Flet per koncertin per 15 nkorrik nPrishtin,per albumet qe kon me dal,dhe nje pershendtje per fansat ma te eger. New song Shqipes 6-05-2012 UniKKatil ft.Presioni-Do Officialisht munem mju lajmru se UniKkatil osht ne Koncert me 7-15-2012 100%. Prishtina A JENI GATI? Per shkak te kufizimeve qe ka Stadioni i Prishtines dhe logjistikes te nderlikuar - vetem 15,000 bileta do te jen ne treg per koncertin e Unikkatilit... The Bloody Alboz
Have you performed in front of an audience?
Faqja e pare officiale e Unikkatilit ne Facebook Deri me tani me siguri keni pa shum faqe tUnikkatilit por te themi edhe pse ato faqe jan mbajtur shum mire asnjera prej tyre nuk esht mbajtur nga staff-i i TBAs. Per at vendosem me e hap nje te re officiale dhe ajo faqe eshte: http://www.facebook.com/kingunikkatil . Vizitoni faqen dhe bereni LIKE per lajme me te shpejta rreth albumeve. Nese keni pyetje lirisht na shkruani tek sekcioni kontakt i website-it. Prej sot te gjitha lajmet rreth Unikkatilit do i postojme ne bloodyalboz.com dhe ne faqen: http://www.facebook.com/kingunikkatil The Bloody Alboz
READ MORE
READ LESS
Promoted Not related to artist
Promo
Late Night (4 Unlimited for $50)
Promo
Sicko (Free Download) BUY 1 GET 1 FREE
Promo
THINK ABOUT IT (Buy 1 Get 4 Free)
Promo
TRAP TRACK FREE USE - "BROOKLYN" RAP
PLAY
FOLLOW
SHARE
Playlist