Song picture
Onverwerkt verleden
Comment Share
Free download
Voor een vriendin, die hard vecht tegen annorexia en lijdt onder beschadigingen uit haar verleden.
singersongwriter
Ik ben een singer-songwriter en schrijf mijn eigen Nederlandstalige luisterliedjes, vaak over relaties, soms over andere thema's.
Hallo! Ik ben een singer-songwriter die zelf Nederlandse liedjes maakt. Soms met een boodschap, soms ook niet. Af en toe autobiografisch, andere keren niet. Maar (volgens mij) wel altijd interessant om te beluisteren.
Song Info
Charts
Peak #833
Peak in subgenre #201
Author
Hans Witjes
Rights
Hans Witjes
Uploaded
October 09, 2020
Track Files
MP3
MP3 2.7 MB 128 kbps 2:54
Lyrics
Onverwerkt verleden FGC 1.Er is in het verleden te veel gebeurd. FGC Van binnen ben je daardoor compleet verscheurd. FG C Altijd maar doorgaan, sterk willen zijn. F G C Maar nooit, nee nooit, los van de pijn. Refrein: C FGC Al zijn je problemen vreselijk groot. CFGC En kijken je ogen recht in de dood. FGFC Weet dan dat hoop nog steeds doet leven, FGF GC omdat we heel veel om je geven. FGC 2. Niet meer weten hoe verder te gaan. FGC Het gevoel hebben om alleen te staan. FGC Het echt bespreken, lukt maar niet. FGC Zo blijft het ongedeeld verdriet. Refrein FGC 3. Het sterke gevoel waardeloos te zijn. F GC Het lichaam een object alleen geschikt voor pijn. FGC De gedachten gaan in een cirkel rond. FGC Psychisch en fysiek steeds minder gezond. Refrein Brug: AmGAm De ervaringen van vroeger draag je altijd met je mee. F GAm Maar dat je waardeloos bent, dat is een waanidee. FGAm Je bent wie je nu bent en kunt erop vertrouwen, FGF G C dat er mensen zijn, die van je houden. Refrein
Comments
Please sign up or log in to post a comment.